Slumberland

Latex Mila 1+1

zaruka-7
záruka
vyska-22
výška matraca
test-150
zátěžový test
nosnost-135
nosnosť matraca
zony-7
7 anatomických zón
snimatelny-potah
snímateľný poťah
prani-60
poťah prateľný pri 60 ° C
ulozeni-3
uloženie matraca

Ak vezmete to najlepšie, čo máte a spojíte to dohromady, čo vznikne? Matrac Latex Mila. A rozhodne to nie je torta od psíčka a mačičky.

Matrac Latex Mila spája tie najlepšie a dôkladne testované materiály, používané v konštrukcii matracov. Prináša nevídané pohodlie a termoreguláciu (tepelný komfort a obmedzenie potenia).

Matrac bol navrhnutý v spolupráci s ortopédom.

LATEX - Masívna latexová vrstva, s 5- zónami, s perforáciou pre vysokú vzdušnosť. Vysoký objem cca 60 kg/m3 na dlhú životnosť. Ramenné zóny sú šetrné k tým, ktorí spia na boku.

XDURA - Najodolnejšia pena všetkých dôb je pohodlná, pružná, vzdušná a prirodzene poddajná. Netlačí, podopiera, dýcha a mechanicky vydrží skoro všetko. Otvorené bunky zaistia prirodzené odvetranie a obmedzenie potenia. Objem cca 58 kg/m3

HY Blue - Hybridná pena dokonalo kopíruje telo, má optimálnu pružnosť a tuhosť. Ramenné odľahčujúce zóny pre nerušený spánok na boku.

VISCO - pamäťová pena na odľahčenie unaveného tela a mäkší pocit ležania.

Poťah Thermo, s vysokým podielom prírodných vlákien, sa ľahko zbavuje vlhkosti a napomáha udržať správnu telesnú teplotu počas spánku. Poťah je dvojdielny a prateľný na 60 °C.

Technológia Thermo&Air Control je odvetrávajúci systém poťahu, ktorý skvelo spolupracuje s jadrom matraca. Zaisťuje termoreguláciu, teda spánok bez prehrievania a potenia, či prílišného ochladzovania. Pomáha udržať lôžko suché a hygienicky čisté.

PARAMETRE:

  • V typických i atypických rozmeroch (viď cenník)
  • Odporučené uloženie: pevné i polohovacie lamelové rošty, najlepšia voľba pre motorovo polohovateľné rošty

  •  Výška matraca: cca 22 cm

  •  Odporučená maximálna nosnosť až 135 kg

  •  Predĺžená záruka 7 rokov na jadro matraca

  •  Testované 150.000x

Ohodnoťte tento produkt
Páči sa vám tento produkt? Podeľte sa s ostatnými: