Matrace Plzeň

Už ste si prezreli naše internetové stránky s ponukou rôznych matracov a váhate, ktorý si zaobstarať? Doporučujeme navštíviť niektorú z našich predajní, kde si vybrané matrace môžete vyskúšať priamo „na telo“, a dozvedieť sa o nich všetko, čo Vás zaujíma. V tomto článku Vám poradíme, kde môžete kúpiť kvalitné matrace Slumberland, pokiaľ bývate v Plzni alebo jej okolí.

Dobrá rada nad zlato alebo matrace v Plzni

Najbližšie od Plzne môžete matrace kúpiť v Nezvěsticiach. Poradňu pre dobrý spánok Postele Losina nájdete na ulici Losiná 299. Jedná sa o jedného z najväčších odborníkov vo svojom obore v Plzenskom kraji. Každý všedný deň od 9 do 18 hodiny a v sobotu od 9 do 14 hodiny sú pripravení podať Vám vyčerpávajúce informácie.

Ďalší autorizovaný predajca matracov je vzdialený necelých 20 km od Plzne smerom na Nepomuk. Dom nábytku na ul. Husova 573 v Bloviciach ponúka širokú škálu bytových doplnkov. Kvalifikovane Vám tu poradia pri výbere matracov, roštov aj vankúšov a prikrývok. Samozrejmosťou je možnosť parkovania pri predajni.

Dlhoročné skúsenosti s predajom nábytku a matracov má firma Nábytek Klatovy. Na ulici Tyršova 682 ponúka matrace vrátane roštov. S ich výberom Vám tu pomôžu nielen odborní pracovníci, ale tiež kiosk s dotykovou obrazovkou so špeciálnym konfigurátorom. Ten Vám po zadaní základných parametrov odporučí konkrétny matrac vhodný priamo pre Vás. K dispozícii sú Vám každý všedný deň od 9 do 17 hodiny s poludňajšou prestávkou od 12 do 13 hodiny a v sobotu od 9 do 12 hodiny.

Značka Slumberland je zárukou kvality

Č už si pôjdete vybrať matrac do Nezvěstic, Horažďovic, Klatov alebo Blovic, všade nájdete kvalitné matrace Slumberland. Sú zárukou komfortného a zdravého spánku.