Matrace Zlín

Vybrať ten správny matrac môže byť niekedy veľkým orieškom, obzvlášť ak máte zdravotné problémy súvisiace s chrbticou. V tomto prípade je nutné ich výber nepodceniť a poradiť sa s odborníkmi. Svetom matracov Vás prevedú kvalifikovaní predajcovia po celej Českej republike. V minulom článku sme Vás zoznámili s predajňami našich matracov neďaleko Plzne a teraz sa zameriame na Zlínsky kraj.

Široká ponuka matracov štandardných aj na mieru - to sú matrace Zlín

Priamo v Zlíne nájdete hneď dve predajne matracov. Nábytkové štúdio BYTEX pôsobí v predajnej pasáži TERNO na Tř. Tomáše Bati 398. Navštíviť ho môžete od pondelka do soboty od 9 do 18 hodín. Druhá zlínska predajňa J+H Zdravé spanie na Tř. 2. Května 5 ponúka až 70 matracov priamo na vyskúšanie. Slúži zároveň ako výdajné miesto pre svoj internetový obchod. Ďalšiu predajňu tejto firmy nájdete aj v Holešove na nám. E. Beneše 6. Vybrať si tu môžete matrac bežných aj atypických rozmerov.

Nechajte si odborne poradiť

Pokiaľ to máte bližšie do Kroměříža, zavítajte do Kuchynského a interiérového štúdia HARKO s. r. o. so sídlom na ul. Kotojedská 434. Parkovisko a bezbariérový vchod nájdete na ulici Mánesova. Toto interiérové štúdio sa špecializuje na kompletné vybavenie interiérov nábytkom vrátane postelí s roštmi a matracmi. Podľa konkrétnych požiadaviek Vám tu pomôžu vybrať ideálny matrac do Vašej postele.