Penové polyuretánové matrace

Penové matrace, to už dávno neznamená molitan. Najnovším produktom súdobej technológie je kompaktná polyuretánová (PUR) pena Flexifoam ®.

Ide o zbrusu novú generáciu týchto pien. Polyuretánový matrac prináša mnoho výhod, napríklad je ho možné čiastočne polohovať a pod záťažou kopíruje rošt.

Dajú sa použiť univerzálne

Nech si vyberiete matrac Babeta alebo Mimi pre vaše najmenšie, Stefanie alebo Standart, s polyuretánovými matracmi dostanete vždy ako ich najlepšie vlastnosti, tak našu maximálnu podporu. Sú vybavené snímateľným dvojdielnym poťahom AirMaster alebo radom poťahov Innovation, ktoré možno rozdeliť na polovice a prať oddelene, takže váš matrac bude vždy použiteľný. Čo ale polyuretánový matrac prinesie bez ohľadu na povlak, je skvelá priedušnosť spojená s dobrým odvodom vodných pár. Preto sa výborne hodí aj do vlhšieho prostredia. Staré molitanové matrace môžete ponechať minulosti, budúcnosť, ale hlavne súčasnosť patrí dostupným polyuretánovým matracom z peny Flexifoam ®, ktoré vám ušetria prácu s upratovaním, ale hlavne vždy umožnia spokojný a zdravý spánok.