Toppery

Krycie (vrchné) matrace tzv. toppery sú praktickým doplnkom pre každé lôžko. Zvýšia komfort vášho spánku, podporia ortopedické a hygienické vlastnosti matraca, ochránia ho pred znečištením a predĺžia jeho životnosť. Ponúkame vám luxusné toppery, pre ich výrobu boli využité polyuretánové peny rôznej tuhosti...

VíceToppery môžete položiť ako na celkom nový, tak aj na starší matrac. Veľmi vhodné sú obzvlášť pre kontinentálne postele. Manipulácia s nimi je veľmi jednoduchá - ľahko ich položíte medzi matrac a plachtu, pre dokonalú fixáciu majú v rohoch našité gumové pásiky. Sú opatrené snímateľným poťahom, ktorý môžete prať v domácich práčkach. Krycie matrace dodajú vášmu lôžku pohodlie, a vy budete spať zdravým a spokojným spánkom.

topper_visco_classic
Tropico

Topper VISCO

už od 105 
133 

Luxusný, vrchný (krycí) matrac z pamäťovej (visco) peny strednej tuhosti. V prateľnom poťahu s gumovými pásikmi na ľahké prichytenie aj k vysokým matracom.

zaruka-4
záruka
vyska-7
Výška 7 cm
vyska-5
Výška 5 cm
test-60
zátěžový test
provedeni-wellness
Prevedenie Wellness
Detail produktu
Akcia
topper flexi
Tropico

Topper FLEXI

už od 70 
92 

Luxusný, vrchný (krycí) matrac z pružnej peny Flexifoam®, vyššej strednej tuhosti, v prateľnom poťahu, s gumovými pásikmi na ľahké prichytenie aj k vysokým matracom.

zaruka-3
záruka
vyska-7
Výška 7 cm
vyska-5
Výška 5 cm
test-50
záťažový test
provedeni-wellness
Prevedenie Wellness
Detail produktu
Akcia