1.DIEL: Bývanie podľa znamenia zverokruhu - ryby, rak, škorpión

Vnímate vplyv znamenia zvyrokruhu na ľudské správanie? A myslíte, že môžu mať vplyv taktiež na spánok? My áno. Pripravili sme pre vás štvordielny miniseriál o tom, ako si vybaviť posteľ, teda celú spálňu podľa znamenia, v ktorom ste sa narodili.

Nechajte sa pri zariaďovaní spálne inšpirovať nie len vlastným vkusom alebo feng shui, nechajte za seba hovoriť taktiež vesmírne vplyvy :-). V prvom diele miniseriálu poradíme so zariaďovaním vodným znameniam.

Ryby (21.2.-20.3.)

Ryby sa obvykle vyžívajú v doplnkoch. Vankúše, deky, prikrývadlá, koberce, kvetiny a mnoho ďalších maličkostí robia typickú rybu šťastnou a vytvárajú z jej pohľadu útulný domov. Mnoho rýb hľadá doplnky s ezoterickou tématikou, radi vo svojich myšlienkach utekajú z reality do svojho "vlastného" sveta. Ryby milujú prírodné materiály, ale radšej než kusy nábytku uprednostňujú pohodlie. Sú schopné sedieť na zemi na vankúšoch, v sedacích vakoch alebo spať na matraci,umiestnenom len tak napríklad na zemi.

Rak (22.6.-22.7.)

Jedinci v znamení raka sú veľmi citliví a väčšinou je pre nich najdôležitejšie rodinné zázemie, ktoré keď si vybudujú, nesmie ho nikto narušiť. Rodina pre ne znamená všetko na svete, preto sa snažia túto harmóniu vniesť aj do svojich domovov.

Raci majú často sklony k zberateľstvu, preto sa nečudujte, že sa u nich doma môžete stretnúť s unikátnymi kúskami nábytku a doplnkov, ktoré majú napríklad po babičke.

Ľudia v znamení raka potrebujú cítiť pohodu a pokoj domova. Milujú taktiež sviečky a príležitostné dlhé polihovanie v posteli. V takom prípade by im mohol vyhovovať matrac, ktorá vyniká predovšetkým uprveou tuhosťou, ktorá napomáha správne rozložiť tlak v oblasti bedier. Dopraje vám nie len pokoj na duši, ale aj na tele.

Škorpión (24.10.-22.11.)

Ak si škorpión zariaďuje svoje bývanie, starostlivo si rozmyslí, aké vybavenie si obstará, pretože si ku svojim veciam vytvorí určitý vzťah a nerád pôvodné veci mení za nové. Volí obvykle praktický a pohodlný nábytok. Kde je to možné, tam vešia závesy, pretože miluje intímnu atmosféru a nemá v obľube prudké slnečné svetlo.

Pre škorpióna je spálňa najdôležitejšou miestnosťou v byte, väčšinou býva prepychovo vybavená. Mávajú často problém so zaspávaním, mali by preto vo svojim spálňach vetrať častejšie než iné znamenia, pretože je pre nich pocit "čerstvého" nadýchnutia spájaný s pocitom voľnosti, ktorá je pre nich najdôležitejší.

Určite ocenia pocit voľnosti aj behom spánku, ktorý im môže dopriať napríklad matrac, ktorý ich oslní luxusným kašmírovým, snímateľným poťahom a funkciou maximálneho prevzdušnenia.