O nás

O nás

HILDING ANDERS Group

Hilding Anders pomáha ľuďom sa dobre vyspať už od roku 1939, a odvtedy sa firma vypracovala na predného výrobcu matracov a postelí v Európe a v Ázii. Vedenie spoločnosti sídli síce vo švédskom meste Malmö, ale spoločnosť je aktívna vo viac ako 40 krajinách, s viac než 7000 zamestnancami a čistými tržbami vo výške 851 miliónov € (2012).

Prostredníctvom tradične silných značiek a privátnych značiek dokáže skupina Hilding Anders ponúknuť matrace a postele doslova ušité na mieru. Každý deň napĺňame úsilím dať svetu lepší spánok a stať sa svetovým dodávateľom číslo 1 v oblasti zdravého spania.

Viac informácii o Hilding Anders Group nájdete na www.hildinganders.com.

HILDING ANDERS Česká republika a.s.

Hilding Anders Česká republika a. s. je najväčším výrobcom matracov a doplnkov pre zdravý spánok na českom a slovenskom trhu. Prostredníctvom renomovaných značiek ponúka klasické i nadčasové riešenie pre spánok každého z nás.

Vďaka silnému zázemiu nadnárodnej spoločnosti, dlhoročným skúsenostiam a nepretržitému vývoju nových technológií si spoločnosť Hilding Anders Česká republika a. s. vydobyla predné miesto na českom i slovenskom trhu.