Anatomické vankúše

Ideálnym riešením problémov so zaležaným krkom sú anatomické vankúše.

Nie je snáď človeka, ktorý by nepoznal problémy so zaležaným krkom. Chcene či nechcene sa to čas od času prihodí každému. Zobudíte sa a nemôžete pohnúť krkom. Neostáva nič iného, než to postupne rozhýbať. Niekedy pomôže teplý obklad, inokedy masáž....., ale máte vždycky po ruke niekoho, kto by vám ju spravil? Nie je lepšie takýmto problémom predchádzať? Ideálnym riešením sú anatomické vankúše. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby si ich mohol dopriať skutočne každý.

Ako vybrať ten najlepší

Základným parametrom, ktorý sa vyplatí sledovať, je jeho tuhosť. Je vhodné vychádzať z vašich osobných preferencií a z toho, čo je vám proste príjemné. Väčšina našich anatomických vankúšov sa preto vyrába v troch stupňoch tuhosti. Najmäkšie SOFT vankúše, ktoré sa poddajú hlave len s najmenším odporom, potom varianta MEDIUM so stredne tuhým jadrom a nakoniec najtuhšia elastická varianta HARD. Avšak dôležitou vlastnosťou je tiež prispôsobivosť tvaru a jednotlivým polohám krku, hlavy a chrbta.S našimi vankúšmi si môžete byť istí, že všetky modely poskytnú vašim krčným svalom potrebné ukľudnenie a uvoľnenie, a to nezávisle na svojej tuhosti.

Predstavíme vám anatomický vankúš TOM

Anatomický vankúš TOM
Radí sa medzi naše TOP výrobky, pretože ponúka to najlepšie - kombináciu latexu a viscoelastickej peny. Na jednej strane zaisťuje latex tvarovú stálosť a na strane druhej poskytuje pena neobvyklý komfort. Spoločne tvorí základ vankúša s vynikajúcimi ortopedickými vlastnosťami. Má síce jednoduchý, ale za to premyslený funkčný tvar. Vďaka tomu môžete tento vankúš používať nielen k spánku, ale tiež ako oporu chrbta pri sledovaní televízie alebo sedení pri počítači. Tento anatomický vankúš je dodávaný v rozmeroch 60x35x13 cm v antialergickej úprave.