Naučte sa vyberať matrace na mieru

Spánkom, v posteli, a teda na matraci, strávime štvrtinu a tí šťastnejší dokonca tretinu svojho života.

Keď spíme, naše telo sa regeneruje a dokonca na odpočinok spaľujeme viac energie, než behom rovnakej doby, keď sme hore a napríklad len sedíme pri televízii.

Máte ten správny matrac pre Vás?

S pokrokom technológií výroby si teraz môžeme tak povediac nechať ušiť vlastný matrac na mieru a on-line poradňa dr. Sleepa nám pomôže, aký je pre nás ideálny. Čo všetko si môžeme zvoliť? Prakticky čokoľvek. Začíname rozmermi, typické, atypické, nadmerné, proste také, aké sa hodia presne na vašu posteľ. Či má byť vysoký, nízky, tučný, tenký, vzdušný, tuhý. Ďalej materiál, dnešné matrace sú väčšinou penové, ale pien je niekoľko druhov, BIO pena, taštičkové, lenivé. Samozrejmosťou je tiež kombinácia všetkých druhov pien.

Kvalita zostane?

Áno, kvalita zostáva. Na parametroch totiž vôbec nezáleží, výroba matracov na mieru prebieha rovnako. Všetky matrace, ktoré v obchode Slumberland nájdete zaručujú tú najlepšiu kvalitu ošetrenú mnohými štandardami, kontrolou výstupnej kvality a najprísnejším výberom nezávadných materiálov. Ide o váš spánok a vašu spokojnosť. Oba začínajú pri matraci!