Obľúbené matrace 90x200cm

Všetky matrace Slumberland sú veľmi kvalitné a dokážu uspokojiť aj užívateľa s vysokými nárokmi na spanie.

Zahrňujú matrace latexové, penové aj pružinové. Niektoré majú veľmi špecifické vlastnosti určené pre konkrétnu skupinu užívateľov, iné zase tak praktické, že sú obľúbené u širokého spektra zákazníkov. Väčšinou sa jedná o matrace 90x200 a 160x200 cm. Niektoré z nich Vám teraz predstavíme.

Romantika v kašmíre

'''Možno kvôli možnosti použitia v manželských posteliach, možno vďaka luxusnému poťahu Cashmere alebo snáď aj pre svoj názov je matrac „Romantika“ veľmi obľúbený''' Jeho jadro je vyrobené zo špeciálnej peny Flexifoam®, ktorá mu dodáva vysokú pružnosť a priedušnosť. Má dve strany tvrdosti: strednú MEDIUM s masážnou profiláciou a tuhšiu HARD so 7 anatomickými zónami a prírodnými kokosovými vláknami.

Vďaka tejto variabilite strán je matrac „Romantika“ veľmi vhodný pre partnerov, ktorí majú rozdielne požiadavky na tvrdosť matraca. Jednoduchým otočením získajú dva zdanlivo rôzne matrace, avšak s rovnakou výškou aj rozmerom. Veľkosť matraca 90x200 je pre toto použitie veľmi praktická.

Matrac „Romantika“ je opatrený poťahovou látkou „Cashmere“. Vznikla spojením známej kašmírskej vlny a moderných materiálov. Ak trpíte pocitom studených nôh, je vhodný práve pre Vás.

Cool motivy pre mladých

Rozmer matraca 90x200 cm je ideálny do detských postelí, obzvlášť pokiaľ je opatrený poťahovou látkou „TEENAGE“. Mladiství si môžu vyberať z atraktívnych motívov „Music“ s gitarou a lebkou alebo športovo založení z cyklistického motívu „Trial“.