Ochrana matraca Slumberland

Aby sme si zachovali dostatočnú hygienu matraca, mali by sme dbať na jeho ochranu. K tomu nám poslúžia matracové chrániče. Predstavíme Vám chrániče matraca Slumberland Medical a Slumberland Aegis.

Čo majú spoločného?

Hlavná funkcia chrániča je ochrana matraca pred zašpinením. Zvyšuje jeho hygienickosť a predlžuje životnosť. Matracové chrániče Slumberland sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ktoré zaručujú vysokú kvalitu. Jeho výplň tvorí 100% polyesterové duté silanizované rúno v rôznej gramáži, preto čiastočne pôsobí ako tepelný izolant.

Materiály, z ktorých sú vyrobené jeho poťahy, prešli prísnym testovaním a splňujú normy pre certifikáciu ÖKO TEX STANDARD 100.

Konštrukčne sú navrhnuté tak, aby ste s ich inštaláciou nemali žiadny problém. V podstate sú to podložky, ktoré majú v rohoch našité gumové pásky. Tak sa jednoducho prichytia k akémukoľvek matracu. A čo je veľmi dôležité, úžitkové vlastnosti matraca nijak neovplyvňujú.

Ochrana matraca Medical

Matracový chránič Slumberland Medical zaisťuje vysokú hygienu lôžka vďaka svojej výplni a poťahovej látke, ktoré sú prateľné až na 95°C. Je možné ho použiť aj na miestach, kde sa často striedajú nocľažníci – v hoteloch či penziónoch.

Pokiaľ Vás v noci trápi nadmerné potenie, reumatizmus alebo trpíte alergiou, je určený práve pre Vás. Materiál použitý na jeho výrobu pomáha tieto potiaže minimalizovať. Zaobstarať si ho môžete za necelých päťsto korún.

Špeciálna úprava povrchu Aegis

Matracový chránič Slumberland Aegis, ktorý zaisťuje maximálnu ochranu matraca, je súčasťou setu s vankúšom a prikrývkou s povrchovou úpravou AEGIS. Táto špeciálna látka dokáže narušiť potravinový reťazec roztočov, čím zabráni ich ďalšiemu množeniu. Antibakteriálne zloženie znižuje riziko vzniku astmy.

Aj napriek týmto vynikajúcim účinkom chránič nespôsobuje žiadne dráždenie pokožky, čo bolo opakovane dermatologicky testované. Prať ho môžete na 60°C. Za 580 Kč tak získate komfortnú ochranu Vášho matraca.