Podporujeme české beachvolejbalistky. Držte im palce s nami!

Duo českých plážových volejbalistiek Martina Bonnerová a Barbora Hermannová nosí už niekoľko rokov na dresoch naše logo. Práve začína nová sezóna - prečítajte si, ako sa im zatiaľ darí.

Martina s Barborou sú majsterka ČR 2013 a vicemajsterky ČR 2014. Minuloročnú sezónu navyše zakončili priamo famózne. Ako len druhý český pár vyhrali turnaj Svetového okruhu v JAR.

Pri prvom tohtoročnom zápase na Fuzhou Open v Číne ich síce v prvom kole play-off vyradili súperky z Vanuatu, aj tak sa ale umiestnili na peknom 17. mieste.

A čo je najdôležitejšie - Martina s Barborou sa úspešne kvalifikovali na majstrovstvá sveta! V termíne od 26. 6. do 5. 7. tak budú na holandských ihriskách bojovať o cenný titul.

Litovské úspechy a švajčiarske prehry

Po návrate z Číny stihli české plážové volejbalistky zažiariť na ihriskách v Litve. Na Continental Cupe vo Vilniuse porazili súperky zo Srbska aj Slovenska a kvalifikovali sa tak do finále.

Nasledoval rýchly presun do Lucernu, kde sa príliš nedarilo - tento tím porazili Talianky, Brazílčanky aj Holanďanky. Taký už je ale šport.

Držte Martine s Bárou palce spolu s nami a tešte sa na nové správy z ihriska. Sledujte novinky na oficiálnom webe alebo facebookovej stránke.