Pošlite nám vtipné fotky svojich detí a vyhrajte vankúše a prikrývky za 220 €

Na Facebooku sa práve rozbieha nová súťaž o doplnky do spálne od firmy Tropico. Výhry v celkovej hodnote 220 € tentoraz čakajú na troch súťažiacich, ktorí sa podelia o najvtipnejšie fotky svojich detí v postieľkach.

Či už máte doma bábätko alebo puberťáka, môžete vďaka nemu vyhrať doplnky do spálne v hodnote 73 €. Stačí, keď svoje dieťatko vyfotíte v posteli zatiaľ čo robí niečo vtipné a fotku pošlite na e-mail hildinganders.tropico‌‌M‌‌gmail.com.

Fotka najprv prejde kontrolou, či nebola stiahnutá odniekiaľ z internetu. Potom ju pridáme do albumu na facebookovej stránke Matracetropico.cz a až do 5. 8. 2015 pre ňu môžete zbierať hlasy. Práve ich počet potom rozhodne o top 3 fotkách, ktorých autori sa môžu tešiť na hodnotné ceny.
 

Aloe Vera za najvtipnejšiu fotku

Čím skôr fotku pošlete, tým viac času získate na zbieranie "lajkov". Súťaž začína už 15. 7. 2015, preto neotáľajte, foťte a mailujte. Akonáhle bude vaša fotka v albume, požiadajte svojich priateľov, aby pre ňu hlasovali kliknutím na "Páči sa mi to".

Po skončení súťaže odmeníme tri fotky s najvyšším počtom "lajkov". Pre výhercov sú prichystané sety vankúšov a prikrývok Aloe Vera, ktoré sú vhodné pre alergikov aj astmatikov.

Prečítajte si ďalšie informácie o súťaži a pochváľte sa nezbedami svojich ratolestí.