Pozrite sa na najšialenejšie miesta, kde môžete prespať

Pripadá vám niekedy vaša spálňa už príliš nudná? Chceli by ste zažiť dovolenku, na ktorú budete spomínať po celý život? A ako by sa vám páčilo spať v hoteli na strmom útese alebo v korunách dažďového pralesa? Zoznámte sa so svetovými hotelmi, ktoré svojim návštevníkom ponúkajú naozaj neopakovateľný spôsob, ako stráviť noc.

Hobbit Motel na Novom Zélande

Máte radi filmy Pán prsteňov a Hobit? Potom sa choďte pozrieť na Nový Zéland a ubytujte sa v hobitovom moteli! Malé domčeky sú o trochu väčšie, než boli vo filmoch, aby ste sa v nich nemuseli celú dobu ohýbať. To ale nič nemení na rozprávkovom zážitku!

Hotel Magic Mountain v Čile

Uprostred prírodnej rezervácie Huli Huli nájdete skalu obrastenú machom a trávou, po ktorej stenách stekajú vodopády. Na jej vrchole sú vchodové dvere, ku ktorým vedie drevený závesný most. Vnútri je potom niekoľko izieb, z ktorých sa pred spaním môžete kochať okolitou čistou prírodou.

Podmorský hotel Poseidon na Fidži

Jazdíte radi k moru? A čo sa tak raz skúsiť ubytovať pod jeho hladinou? Ako by sa vám zaspávalo pod dvanástimi metrami vody, v ktorej sa preháňajú exotické ryby? Len sa pripravte, že si za noc v tomto hoteli trochu priplatíte.

Hotel Propeller Island v Nemecku

Hľadáte niečo zaujímavé a neobvyklé? Navštívte jeden z 27 izieb berlínskeho hotela Propeller Island. Starostlivo si vyberte, každý je totiž úplne iný! Chcete stráviť noc vo väzení? Alebo vás láka miestnosť plná zrkadiel?

Hotel Aria Amazon Towers v Brazílii

Tento hotel vyzerá z diaľky trochu ako lietajúce taniere, ktoré práve pristávajú uprostred dažďového pralesa, na brehu Amazonky. V skutočnosti je to luxusné ubytovanie postavené vo výške korún stromov. Doprajte si rovnako exotickú dovolenku, ako to v tomto hoteli urobil Bill Gates alebo britský princ Charles!

Vybrali ste si? Ak nie, zadajte do vyhľadávača opis vášej ideálnej hotelovej izby, určite niekde na svete existuje.