Prikrývky a vankúše pomôžu

Poruchy so spánkom patria v dnešnej dobe k častým problémom množstva ľudí. Môžu mať rôzne formy – zlé zaspávanie, časté prebúdzanie behom noci alebo skoré budenie.

Dôvodov môže byť hneď niekoľko – zlé sny, nadmerné potenie, chrápanie, časté nutkanie močiť, stres, nervozita, zdravotné problémy či rušivé patogénne zóny. Bežnou príčinou býva tiež nezdravý životný štýl - prílišná konzumácia jedla, nadmerné fajčenie a konzumácia alkoholu.

Bylinky alebo čerstvý vzduch?

Zúfalí ľudia hľadajú riešenie v podobe bylinkových čajov, zmenou umiestnenia nábytku v spálni, prísunu čerstvého vzduchu či prechodu k zdravej strave. Mnohokrát vymenia matrace, ale neveľký dôraz dávajú na kvalitné prikrývky a vankúše. Zdá sa to ako banalita, ale za príčinou zlého spánku často stoja nevhodne zvolené prikrývky a vankúše.

Riešením sú kvalitné prikrývky a vankúše

Ich kvalita nie je závislá len na hrejivosti. Veľmi dôležitá je tiež poťahová látka, náplň či veľkosť. Dnešná ponuka obchodných predajcov ponúka veľmi komfortné prikrývky a vankúše. Jeden z najväčších českých výrobcov matracov Hilding Anders ČR, a. s. prišiel na trh s mimoriadnymi novinkami. Udržať stálu teplotu tela pomáhajú prikrývky a vankúše Geltech® VIKING. Táto užitočná vlastnosť je dosiahnutá vďaka ideálnej priepustnosti vlhkosti a vzduchu. Ich poťahová látka v prírodnej farbe neprešla žiadnymi chemickými úpravami, preto sú vhodné predovšetkým pre alergikov.

Výborné termo-izolačné vlastnosti ponúkajú luxusné prikrývky a vankúše CUREM® EXCLUSIVE. Sú dosiahnuté vytvorením vzduchových vreciek (dve separátne prikrývky spojené do jednej), a ešte umocnené jedinečnou výplňou Amball®. Poťah je zložený z bavlny s príjemným hebkým povrchom. Prikrývky a vankúše CUREM® EXCLUSIVE sú ľahké a poddajné.

Nie je nad čím váhať

Či už sú to studené nohy, unikanie tepla alebo alergické reakcie, tieto príčiny zlého spánku dokážu vyriešiť kvalitné prikrývky a vankúše. Ak stoja tieto nevyhnutné spálňové doplnky v ceste ku zdravému a kvalitnému spánku, váhavosť nie je na mieste. Ich výmena sa určite vyplatí.