Športovci, nespite na žinienke, ale na poriadnom matraci!

Patríte medzi tých, ktorí si idú každé ráno zabehať, niekoľkokrát týždenne navštívia posilňovňu alebo sa dokonca venujú nejakému športu súťažne? Potom určite viete, ako je pre vaše telo dôležitý odpočinok a kvalitný spánok. Zoznámte sa s matracmi, ktoré výrobcovia navrhli špeciálne pre športovcov!

Doprajte svojmu telu pokojný spánok

Po náročnom dni plnom fyzickej aktivity si telo zaslúži odpočívať. Zvlášť po športe je pre regeneráciu dôležité úplné uvoľnenie svalov. Najlepšie sa telo uvoľní v spánku - teda ak je spánok pohodlný.

A prečo sa oplatí investovať do nového matraca?

  • Kvalitný matrac vám poskytne dostatočne pevnú oporu a zároveň sa vám prispôsobí, vďaka tomu po celú dobu spánku vaša chrbtica zostane v optimálnej polohe.
  • Šijové a chrbtové svaly sa môžu dokonale uvoľniť. Nemusia držať chrbticu v správnej polohe ako na starom preležanom matraci.
  • Na pohodlnom matraci sa nebudete tak často prevaľovať,spánok teda bude pokojnejší a všetky jeho fázy budú prebiehať tak, ako majú.

Možno ste práve zistili, prečo sa niekedy budíte s rozlámaným pocitom a bez energie. Na vine je nevhodný matrac.

Vyberte si z ponuky matracov Šport & Relax

Výrobca matracov Slumberland navrhol dva špeciálne matrace pre športovcov. Majú výborné ortopedické aj hygienické vlastnosti, premyslenú konštrukciu a sú z vysoko kvalitných materiálov. Oba sú navyše vhodné pre partnerov, pretože majú z každej strany inú tuhosť.

  • Matrac Stefanie v sebe kombinuje niekoľko pien Flexifoam rôznych tuhostí. Zelená ložná plocha je o trochu mäkšia ako modrá, obe sú však rozdelené do siedmych anatomických zón s masážnou profiláciou. Každej časti vášho tela sa teda dostáva špeciálna starostlivosť.
  • Partnerský matrac Frigo z peny Flexifoam má jednu z ložných plôch rozdelenú na päť anatomických zón so systémom Airforce, ktorý zaisťuje vzdušnosť matraca.

Oba matrace majú prateľný a snímateľný poťah, môžete ho ľahko rozdeliť na dve časti a vyprať ho postupne, a to na 60°. Vďaka tomu váš matrac vydrží dlhšie ako nový.