Zariaďujete hniezdočko lásky? Nepodceňujte vybavenie spálne

Starostlivo ste si vybrali miesto na bývanie, farby stien, vybavenie kuchyne. Nezabudli ste ale na spálňu? Budete v nej tráviť minimálne tretinu vášho spoločného spolužitia.

Správna posteľ je základ

Najdôležitejšou vecou v spálni, ak nie v celom byte, je posteľ. Budete do nej spoločne padať po náročnom dni v práci, leňošiť cez dažďové víkendy, vyspávať po náročných akciách.

Taká posteľ by mala byť pohodlná, funkčná, šetrná k vašej chrbtici a mala by sa vám páčiť na pohľad. Všetky tieto parametre majú naše postele Tropico Continental.

Do partnerské postele patrí partnerský matrac

Ak už vo svojom byte alebo dome posteľ máte, určite sa oplatí investovať do kvalitného matracu. V našom sortimente nájdete matrace rôznych veľkostí, tvrdostí a materiálov.

Obľúbené sú v poslednej dobe matrace z tzv. VISCO peny, ktorá sa tvarom prispôsobí vášmu telu. Z tohoto materiálu vyrábame aj praktické partnerské matrace. Z každej strany majú inú tuhosť a pri nákupe jedného dostanete druhý zdarma.

Ak si neviete poradiť s výberom matraca, poraďte sa s Dr. Sleepem. Vybraný kus si potom potiahnite jednou z našich designových látok.

Nezabúdajte na detaily

Spoločné čítanie v posteli alebo sledovanie filmov bude určite nedeliteľnou súčasťou vášho spoločného bývania. Správny polohovateľný rošt do vašej postele urobí z týchto chvíľ najpríjemnejšiu časť dňa.

Posteľ ste si už vybrali, ale musíte taktiež pod niečím spať. Antistresová prikrývka, ktorá pomáha uvoľniť nahromadený stres, možno pomôže predísť nejakej tej hádke. Anatomické vankúše vám padnú vhod, keď zrovna nebude na blízku partner, ktorý by vám masíroval krk. Prípadne si vyberte iný vankúš alebo prikrývku z našej širokej škály doplnkov.