Moravskoslezský kraj

Matrace Ostrava, Bruntál, Opava

Výber správneho matraca nie je jednoduchou záležitosťou. Mali by ste mu venovať dostatok času a energie. Aj keď si vyhliadnete konkrétny matrac na internete, je dobré navštíviť kamennú predajňu a matrac osobne vyskúšať. Len tak zistíte, či vám skutočne vyhovuje. V Moravskosliezskom kraji máte možnosť navštíviť hneď niekoľko certifikovaných predajcov matracov, roštov a ďalších posteľných doplnkov.

Široké zastúpenie má firma Delcon Nábytok. Predajne pôsobiace ako poradne dobrého spánku nájdete v Ostrave, Krnove, Opave a Novom Jičíne. Čakajú tu skúsení a vyškolení predavači, ktorí vám podajú vyčerpávajúce informácie o matracoch, roštoch a ďalších doplnkoch nevyhnutných pre zdravý a spokojný spánok. Matrac nájdete v Ostrave aj vo väčších obchodných reťazcoch - Asko nábytok alebo Sconto nábytok, ďalej v internetovom obchode Alfa.cz na ul. 28. října alebo DK Moravia Consult, s.r.o. na ul. Aleša Hrdličky.

Ak bývate v Kopřivnici alebo jej blízkom okolí, navštívte autorizovaných predajcov matracov ARTIK alebo Galia. V Bruntále pôsobia hneď dve predajne, ktoré sú vybavené poradňou Dr. Sleepa - Matrac Best v Miloticiach nad Opavou a Štúdio zdravého spánku na ulici Ruská 10. V týchto predajniach nájdete počítač s dotykovou obrazovkou. Keď zadáte základné údaje o vašich telesných proporciách, odporučí vám konkrétny matrac.

Nájdite si predajcu matracov, ktorý je vám najbližšie...

Matrace na vyskúšanie
Zrušiť
Zavřít
Ok
Zrušiť
Zavřít