Novoročný denný program

Nechajte sa inšpirovať novoročnými tipmi, ako nezaspať Nový rok a naopak si ho užiť naplno a netradične.

ÁNO

1. Načerpajte energiu

Po silvestrovskom šantení je rekonvalescencia pre každého nevyhnutná. Vychutnajte si zaslúžený odpočinok a vstávajte až vo chvíli, keď sa budete cítiť dokonale oddýchnutí. To platí aj pre nepriaznivcov silvestrovskej zábavy. Dajte si záležať, aby ste na Nový rok hýrili načerpanou energiou.

NIE

1. Nevyspávajte celý deň

Bola by veľká škoda stráviť 1.januára prevažne celý deň v posteli. Nezabudnite, že "Ako na Nový rok, tak po celý rok". Veríme, že za dverami spálne na vás čaká v budúcom roku veľa ďalších krásnych zážitkov, len im musíte ísť trošičku naproti. Buďte statoční a urobte prvý krok z postele von. A nezabudnite, vykročte z nej pravou nohou. :-)

ÁNO

2. Relaxujte

Teraz je tá pravá chvíľa, urobiť si na seba konečne čas a dopriať si zaslúženú relaxáciu. Túžili ste si prečítať knihu, ale cez rok ste sa k nej bohužiaľ nedostali? Napravte to hneď teraz! Túžite sa svojím partnerom po spoločnom odpočinku, ktorý si užijete najviac počas spoločného spánku? Doprajte si napríklad romantický kúpeľ pre dvoch. Rozprávajte sa, plánujte, smejte sa! A nezabudnite, že hádky k Novému roku rozhodne nepatria!

NIE

2. Neupratujte

Nech vás ani nenapadne chopiť sa napríklad vysávača. Na upratovanie tento deň rozhodne zabudnite! Tradícia hovorí, že upratovaním na seba akurát tak upletiete bič a nasledujúci rok sa, milé gazdinky, nadriete na smrť. Nezabudnite, že máte ďalších 365 dní v roku, tak si aspoň na Nový rok dajte pohov.

ÁNO

3. Prechádzka

Ak netrávite Nový rok na cestách a návštevách u svojej rodiny, neseďte celý deň doma. Vydajte sa s partnerom či priateľmi na novoročnú prechádzku. Navyše čerstvý vzduch prospeje aj jedincom, ktorí bojujú s novoročnou opicou. Zhlboka sa nadýchnite a oddajte sa kráse zimnej prírody.

NIE

3. Gauč

Tráviť 1. januára celý deň len tak na pohovke a pri televízii rozhodne neodporúčame! Nejakú tú chvíľu si samozrejme dopriať môžete, ale nepremárnite tak celý deň. Podľa novoročnej tradície vás v takom prípade čaká rok, kedy budete leniví a to by bola škoda, nemyslíte?