Prekvapte sovu polovičku na Medzinárodný deň žien milým darčekom

Nezabudnite 8.marca na Medzinárodný deň žien! Poprajte nielen svojim životným partnerkám, ale všetkým výnimočným ženám vo vašom živote. Babičke, mamičke, sestre alebo kamarátke. A svoju lásku prekvapte doma malým darčekom. Máme pre vás niekoľko tipov! Čítajte ďalej.

Nie je kvietok ako kvietok

Predsa len sa neviete zmieriť s predstavou, že by od vás žena nedostala kvetinu? Dobre teda. Aj v tomto prípade odporúčame mierne odlišnú alternatívu. Rezaná kvetina je bezpochyby nádherná. Bohužiaľ už po pár dňoch jej krása uvädá a z kvetiny sa razom stáva odpadom.

Urobte žene radosť izbovou kvetinou! Do kvetináča môžete napríklad naaranžovať zapichovátko v tvare srdca alebo naň napísať ľúbostný odkaz. Umiestnite kvetinu v spálni na viditeľnom mieste. Drahá partnerka si tak rada každý večer pred spaním pripomenie, ako pozorného muža má doma.

Prekvapte!

Svoju drahú polovičku si určite vážite a je potreba jej to čas od času pripomenúť. K takému významnému dňu máte skvelú príležitosť! Krásne slová iste zahrejú partnerku na srdiečku, ale aby nadobudli ozajstného významu, musíte ich dokázať aj svojimi činmi. Staré, ale neuveriteľne múdre a pravdivé príslovie.

Na prvý dojem najbanálnejšie činy sú práve tými najkrajšími. Muž, ktorý doma uprace, nachystá večeru alebo len prezlečie posteľ do čistých obliečok, urobí polovičke oveľa väčšiu radosť, ako keby pred ňu položil diamant.

Bohato postačí aj malý darček, ktorý žene vyjadrí vašu pozornosť a úprimnú lásku k nej. Vybavte si, čo by vaša drahá ocenila.

Čo má rada? Čokoládu alebo slaninu? "Sem s nimi!"

Aké má záľuby? Rada fotí? Krásny fotoalbum so spoločnými fotkami ju iste dojme.

Má zdravotné ťažkosti? Bolí ju za krkom? Potom určite ocení anatomický vankúš, s ktorým bude každé prebudenie bezbolestné a príjemné.

Popremýšľajte, čím by ste očarili práve vašu ženu. Malé radosti váš vzťah popoženú vpred a tým správnym smerom. :-)