Trenčiansky kraj

Zháňate nový matrac, už ste navštívili nespočet internetových stránok a stále sa nemôžete rozhodnúť pre konkrétny model? Môžeme vás upokojiť, že to nie je nič neobvyklé. Na trhu sa vyskytuje nepreberné množstvo moderných materiálov, konštrukcií a technológií, vďaka ktorým matrace poskytujú unikátne vlastnosti. Ak kupujete matrac raz za cca 7 rokov, je pochopiteľné, že sa v tejto širokej ponuke ťažko orientujete. Radšej sa obráťte na odborníkov, ktorí vám poradia a pomôžu s výberom.

Ak sa zdržiavate v Trenčianskom kraji, navštívte certifikovaného predajcu matracov Tropico v Trenčíne - predajňu Woodservice v Obchodnom centre Laugaricio na ul. Belá 7271 a Nova sedačky na Soblahovskej 3161. Kvalifikovaní pracovníci vás vypočujú, vysvetlia neznáme odborné pojmy a odporučia určitý matrac. Neostýchajte sa, na matraci si poležte aj niekoľko minút, nech spoznáte, či vám skutočne vyhovuje.

Obyvatelia a návštevníci mesta Partizánske a okolia majú možnosť navštíviť autorizovaného a certifikovaného predajcu matracov Nábytok Merašický. Využite možnosť osobnej konzultácie a vyskúšanie. Zaistíte si tak zdravý a pohodlný spánok na správnom matraci a rošte.

Matrace na vyskúšanie
Zrušiť
prievidza

ASKO – NÁBYTOK, spol. s r.o. - Prievidza

Hornonitrianska cesta 1282/3
Prievidza
97101
Detail predajca
trencin

ASKO – NÁBYTOK, spol. s r.o. - Trenčín

Belá 7046, Trenčianská Turná
Trenčín
91321
Detail predajca
alples-concept-store-trencin

Alples Trenčín

Bratislavská 571
Trenčín
911 05
Certifikovaný predajca
Detail predajca
Zavřít
Ok
Zrušiť
Zavřít