ASKO – NÁBYTOK, spol. s r.o. - Banská Bystrica

Adresa
Zvolenská cesta
Banská Bystrica
97401
Otváracia doba

Po – Pia 9.00 – 20.00
So – Ne 9.00 – 20.00

Hodnocení prodejny
QR kód

Vystavené produkty

MEDIXO_STREAM_VYREZ

Medixo® Stream

Sendvičový matrac s rozdielnou tuhosťou strán, zvýšenou priedušnosťou a nosnosťou. Prateľný funkčný poťah Wellness.

Detail produktu
MAXI_CASHMERE_MODRA_VYREZ

MAXI KAŠMÍR

Tuhší partnerský matrac s anatomickou 7 - zónovou profiláciou. Luxusný poťah s prírodnými vláknami, vynikajúcou termoreguláciou a odvodom vodných pár.

Detail produktu
SPACE

Medixo® SPACE

Obojstranný matrac s pružných a vzdušných pien Flexifoam® s rozdielnou tuhosťou a profiláciou strán. Prateľný dvojdielny poťah.

Detail produktu
RAINBOW

Medixo® RAINBOW

Unikátne spojenie vzdušnosti a pružnosti, pre celoročnú radosť z hlbokého spánku.

Detail produktu
ANTIBACTERIAL FLEXI

Medixo® ANTIBACTERIAL FLEXI

Matrac dvoch tvárí, na leto aj zimu, pre klasické poleženie aj relaxačnú masáž.

Detail produktu
Medixo_Twin_vyrez

Medixo®Twin

Partnerský obojstranný matrac s anatomickou 7-zónovou profiláciou na oboch stranách as výškou 17 cm. Prateľný dvojdielny poťah.

Detail produktu
N006338_MEDIXO_ONTARIO_VYREZ_WEB

Medixo ® Ontario

Ortopedický matrac s anatomickými zónami špeciálnej profilácie CubeCare. Dvojdielny prateľný vzdušný poťah.

Detail produktu
Medixo_SPA_small

SPA

Vysoký ortopedický sendvičový matrac s pamäťovou penou, anatomickou 7-zónovou profiláciou a prateľným prešívaným poťahom.

Detail produktu
EXCELLENT_KASMIR_vyrez

Excellent Cashmere

Najobľúbenejší tuhý ortopedický matrac s maximálnou nosnosťou až 150 kg v jemnom poťahu s kašmírovým vláknom. Pevný 7-zónový matrac s voliteľnou výškou. Pružné a priedušné peny Flexifoam® rozdielnych tuhostí na každej strane. Celkovo sa matrac vyznačuje vysokou nosnosťou a tuhosťou. Jednoduché vstávanie z postele.

Detail produktu
VISCO_DELUXE_AEGIS_vyrez

Visco Delux Aegis

Matrac s extra vysokou tuhosťou a nosnosťou. Robustný matrac ortopedickej sendvičovej konštrukcie s rozdielnou tuhosťou strán z pamäťovej (visco) peny a pien Flexifoam®. Prateľný vzdušný poťah.

Detail produktu
Medixo_Super_Ortopedixo_vyrez

Super Ortopedixo

Sedemzónový matrac s otočnou konštrukciou a rozdielnou tuhosťou strán. Masívny monoblok s vloženými panvovými a ramennými segmentmi pre dokonalé pohodlie a podporu tela.

Detail produktu
Exclusive_Visco_Classic_vyrez_web

Exclusive Visco Classic

Robustná základňa so zdravotnou profiláciou zo studenej peny nesie super-pružnú vrstvu studenej peny so zvýšenou odrazovou pružnosťou. To zaručí ľahké otáčanie pri spánku a prirodzenú, tuhšiu podporu. Masívna vrstva pamäťovej peny je zárukou pohodlia a zdravia.

Detail produktu
MAXIMAL

Maximal

Ortopedický matrac so zvýšenou tuhosťou, nosnosťou, odolnosťou, anatomickými zónami zdravotných matracov na oboch stranách, kokosom a termoregulačným prateľným vzdušným poťahom.

Detail produktu
Monster

Monster

Vysoký matrac s tuhým pohodlím, pamäťovou penou a extra odolnou a vzdušnou hybridnou penou. Zónové jadro, prateľný antibakteriálny poťah s prírodnými vláknami.

Detail produktu
MEDIFLEX

Mediflex

Klasický matrac s konštrukciou monoblok sa hodí od detských postelí až po ubytovacie lôžka. Stredná tuhosť, dvojdielny prateľný poťah (95 °C). Český výrobok.

Detail produktu
FACTOR X

Medixo Factor X

Prepracovaný ortopedický matrac s pamäťovou a gélovou odľahčujúcou penou, s ochranou chrbtice SpineProtector II v jadre z hybridnej peny s dokonalou pružnosťou a pohodlím. Tuhšia strana s unikátnou technológiou odvetrania vlhkosti AirForce pre dokonalú vzdušnosť. Podopiera telo a uvoľňuje unavené svalstvo.

Detail produktu
Medixo_heaven_small

Medixo Heaven

Obojstranný matrac s rozdielnou tuhosťou strán, odľahčujúcou pamäťovou penou po celej ploche mäkšej strany matraca. Robustný, snehovo biely prateľný poťah s klimatizačnou vrstvou dutého vlákna. Český výrobok.

Detail produktu
partner_flexx_H2_kompo

Partner Flex H2

Obojstranný sendvičový ortopedický matrac z pružných pien je vybavená zdravotné CubeCare profiláciou, ktorá optimalizuje tuhosti v jednotlivých zónach, poskytuje uvoľnenie ramien a spevnenie v oblasti panvy. Voľba tuhosti jednoduchým otočením a pružné pohodlie vďaka 7 anatomickým zó­nam.

Detail produktu
Medixo_Medimaster_kompo

Medixo Medimaster

Vysoký a tuhší ortopedický matrac s pamäťovou penou, kokosovou výstuhou, 7-zónami, rozdielnou tuhosťou strán, vysokou priedušnosťou a prateľným poťahom s výťažkami aloe vera. Kombinácia pamäťovej a pružnej studenej peny umožňuje možnosť voľby použitej strany pre zdravý spánok.

Detail produktu
ASKO_AIRSPRING_BLUEGEL

Airspirng Bluegel

Detail produktu
13999-asko_medixo_medispring

Medixo Medispring

Ortopedický taštičkový matrac so zvýšenou tuhosťou, nosnosťou a odolnosťou. Kokosové vrstvy zvyšujú tuhosť oboch ložných strán a zónové jadro z taštičkových pružín dokonale kopíruje a podopiera telo v každom bode. Ložné plochy navyše ponúkajú možnosť voľby tuhšej a mäkšej strany, oceníte aj snímateľný poťah s možnosťou prania pre vyššiu hygienu spánku.

Detail produktu
CORONA_VISCO_kompo_FT_malicka

Corona Visco

Komfortný vzdušný matrac s modulmi z pamäťovej peny pre optimalizovanie tuhosti v oblasti ramien pri spaní na boku a s pružným jadrom, ktoré je vhodné aj na polohovanie.

Detail produktu
MEDIXO_VISCO_NEW

Medixo Visco

Partnerský matrac pre ňu a pre neho. Ložné strany matraca sú vybavené lenivou penou(pamäťová pena, visco pena) s ražňom tuhosti, preto si používateľ môže jednoduchým otáčaním oboch strán vybrať tú, ktorá mu viac vyhovuje. Jedna ložná strana matraca o tuhosti HARD=tuhšia oranžová pamäťová BIO pena, ktorá je ideálna pre mužov. Druhá strana matraca o tuhosti MEDIUM PLUS=stredne tuhá, jemnejším pamäťová pena zelenej farby, ktorá naopak skvele padne ženám. Uprostred matraca je silná červená vrstva peny Flexifoam ®, ktorou sa vyznačuje stredná tuhosť a prináša odolnosť a pružnosť. Matrac je dodávaný v priedušnom poťahov AirMaster s dutým vláknom pre zníženie potivosti. Je vyrobený z dvoch polovíc a prateľný na 60 ° C. prešitý je klimatizačnou vrstvou dutého vlákna a vhodný je aj pre alergikov.

Detail produktu
medixo_airflex

Medixo Airflex

Komfortný matrac o rozmere 90×200 cm ponúka obojstranné využitie. Luxusná latexová vrstva je odolná, mäkká a skvele kopíruje krivky tela, opačná strana z pružnej peny Flexifoam® zase ponúka klasické ležanie. Snímateľný poťah s bočnou ventilačnou mriežkou zaisťuje zvýšenú vzdušnosť a odvádza vlhkosť, zaisťuje tak vyššiu hygienu vnútorného jadra.

Detail produktu
14002-medixo_floyd

Medixo Floyd

Komfortný sendvičový matrac s rôznou tuhosťou a vlastnosťami strán. Kombinácia pružnej peny Flexifoam® a pamäťovej (visco) peny s anatomickými zónami poskytuje komfort a stredová vrstva z RE peny zaisťuje dlhú životnosť matraca. Dokonale priedušný poťah so špeciálnou bočnou ventilačnou mriežkou zvyšuje priedušnosť a odvádza vlhkosť, prispieva tak k maximálnej hygiene počas spánku.

Detail produktu
medixo_bt_kompo

Medixo BT

Matrace z peny Flexifoam ® novej generácie. Teraz varianta so zväčšenou výškou. Ľahká, ale robustná konštrukcia matraca. Masážna profilácia na oboch ložných stranách s miernym masážnym účinkom – špeciálne hladké vlnky, členené do 5 zón. Priedušný poťah typu RELAXTIC. Snímateľný na zips, vyrobený z 2 samostatných častí, prateľný do 60 ° C.

Detail produktu
Asko_MIRANDA_lux1_kompo

Miranda

Luxusný obojstranný matrac vyrobený z kvalitnej visco peny. Je vybavený špeciálnou 3D Rainbow technológiou s masážnou profiláciou. Záleží len na Vás, ktorú stranu matraca si pre svoj ​​zaslúžený spánok zvolíte.

Detail produktu
medixo_aura

Medixo Aura

Partnerský matrac s rozdielnou tuhosťou plôch na ležanie – vyberte si jednoduchým otočením, ktorá zo strán vám viac vyhovuje. Anatomická profilácia ložných plôch pre správne prevzdušnenie a stredová časť zo spájanej RE peny pre prirodzenú tuhosť a dlhú životnosť matraca.

Detail produktu
ASKO_MEDIXO_DOUBLE

Medixo Double

Detail produktu
14003-medixo_gitta_kompo

Medixo Gitta

Detail produktu
ASKO_OLIVIA

Olivia

Detail produktu
14007-medixo_orion

Medixo Orion

Detail produktu
fest_xl_kompo

Medixo Fest XL

Detail produktu
Medixo_Super_Ortopedixo_KOMPO

Medixo Super Ortopedixo

Detail produktu
8765-kompo_springer-max_web

Medixo Springer Max

Detail produktu
8764-kompo_springer_web

Medixo Springer

Detail produktu
DAKOTA_tv_kompo

Medixo Dakota

Detail produktu
ASKO_MEDIXO_MONOBLOK

Medixo Monoblok

Detail produktu
ASKO_MEDIXO_EXTREM

Medixo Extrem

Detail produktu