SCONTO Nábytok - Bratislava

Adresa
Obch. zóna PHAROS (pri letisku)
Bratislava – Ružinov
821 02
Otváracia doba

Po-Pi 10:00-20:00 hod
So-Ne 09:00-20:00 hod

Hodnocení prodejny
QR kód

Vystavené produkty

Latex_Bamboo

Latex Bamboo

Matrace „královské třídy“ v klasické výšce pro všechny, kteří chtějí pohodlí, termoregulaci a extrémní odolnost a nemohou z jakýchkoli důvodů použít vysoké (latexové) matrace. Monoblok 100% Latex, 100% pohodlí.

Detail produktu
BERGEN_FLEX

Bergen Flex

Robustný ortopedický matrac. Najmä pre aktívne osoby požadujúce pevný a stabilný matrac, ktorý dokáže vďaka špeciálnej profilácii uľaviť unaveným svalom. Vhodná napríklad pre športovcov.

Detail produktu
FJORD

Fjord

Matrac je určený pre vyznávačov jednoduchosti a pohodlia. Vhodná najmä pre študentov alebo tínedžerov.

Detail produktu
CUREM_H6_ROBUST

Curem H6 Robust

Robustný, ortopedický matrac, ktorý aj napriek svojej odolnosti nestráca schopnosť sa dokonale prispôsobiť. Pre osoby, ktoré sa chcú ponoriť do luxusného sna menom CUREM a zároveň sú milovníkmi tuhšieho poleženia. Peny sú starostlivo vybrané a skombinované tak, aby sa ich vlastnosti navzájom vyzdvihovali a priniesli tak najkvalitnejší spánok.

Detail produktu
CUREM_H6_VELVET

Curem H6 Velvet

Luxusný, ortopedický matrac nižšej strednej tuhosti s hybridnou a visco pamäťovou penou. Túžite po zamatovej ľahkosti??? Tento matrac nižšej strednej tuhosti Vám to splní. Dokonale Vás objíme a dovolí Vám vyspať sa do ružova.

Detail produktu
POCKETTA

Pocketta

Obojstranný ortopedický matrac s jadrom so 7 zónovým usporiadaním taškových pružín, ktoré samostatne reagujú v každom bode = ideálne kopírovanie a podpora tela. Pre milovníkov maximálneho komfortu a vzdušnosti. Vhodná pre všetkých, ktorí trpia zvýšenou potivosťou.

Detail produktu
PALAU_CLINIC

Palau Clinic

Pre milovníkov tuhších a pevných matracov so skvelými ortopedickými vlastnosťami. Robustný matrac Memory Clinic ponúka zvýšenú tuhosť a dokonalé pohodlie. Vďaka vysokej visco XXL konštrukcii má matrac mimoriadne vysokú nosnosť a schopnosť zabraňovať tvorbe preležanín. Jednoduchým otočením matraca zvolíte medzi pružnosťou a pamäťovým komfortom.

Detail produktu
Nordkapp memory

Nordkapp memory

Komfortný prispôsobivý ortopedický matrac bez lepidiel s rozdielnou tuhosťou strán. Prináša vzdušnosť a čistotu Vášmu lôžku. Pre tých, ktorým vyhovujú unikátne vlastnosti pamäťovej peny a uprednostňujú klasické poleženie bez profilácií.

Detail produktu
SATURN_SUPER_PLUS_2021

Saturn Clinic plus

Pre milovníkov tuhého, komfortného a zdravého spánku. Vyššia tuhosť konštrukcie však zachováva poddajnosť matraca a jeho vhodnosť pre mechanicky aj motorom polohované lamelové rošty. Doprajte si tuhší komfort. Rozdielna tuhosť a konštrukcia strán.

Detail produktu
VISCO_AIR_NEW

Visco Air new

Sendvičový matrac s pamäťovou penou, ventilačnou profiláciou, zvýšenou tuhosťou a funkčným prateľným poťahom s extraktmi Aloe Vera. Stredová časť jadra je tvorená zo za studena tvárnenej peny Flexifoam® vysokej objemovej hmotnosti pre prirodzenú tuhosť a extrémnu pružnosť. Odolnosť + vzdušnosť + výborné ortopedické vlastnosti + vysoký spánkový komfort.

Detail produktu
BONELLIA_NEW

Bonellia

Odolný matrac s vysokou priedušnosťou, ktorým ho zaručuje kvalitné pružinové jadro Bonell. Pre milovníkov pohodlia, ktoré zaisťuje práve tento odolný, pružinový matrac. Potešia tiež všetkých, ktorí trpia zvýšenou potivosťou.

Detail produktu
LUND_FLEX

Lund Flex

Obojstranný matrac so vzdušnou konštrukciou z kvalitných pien Flexifoam®. Pre osoby požadujúce tuhší a stabilný matrac, ktorý dokáže vďaka špeciálnej profilácii uľaviť unaveným svalom. Vhodná aj pre vyššie váhové kategórie.

Detail produktu
ANTISTRESS_VISCO

Antistress Visco

Pre ľudí, ktorí majú radi klasické poleženie bez profilácií a potrebujú stabilný matrac, ktorý podoprie a napriek tomu sa na ňom cítite ako v bavlnke. Matrac vhodný pre alergikov.

Detail produktu
SCONTO_MEDIBLOK_H3_FT

Mediblok H3

Pre tých, ktorí potrebujú pevný a stabilný, zdravotný matrac, ktorý sa prispôsobí telu v akejkoľvek spánkovej polohe.

Detail produktu
relaxtic_dreams

Relaxtic Dreams

Matrac s rozdielnou tuhosťou strán. Výborné ortopedické vlastnosti. Navrhnutý pre deti a dorast. Priedušný prací poťah do 60°C, 2-dielny. Výborné ortopedické vlastnosti. Výška cca 16 cm. Nosnosť do 130 Kg.

Detail produktu
9562-web_sol

Sol

Detail produktu
9560-web_muriel

Muriel

Detail produktu
9557-web_targa_flexi

Targa Flexi

Detail produktu
8333-masiv_24_ft_small

Masiv 24

Detail produktu
3514-maxima_comfort_kompo

Maxima Comfort

Detail produktu
7789-saturn_superplus_kompo_web

Saturn Super+

Detail produktu
Antibacterial_1
Tropico

Tropico Guard Antibacterial

už od 280 

Ortopedický zónový matrac pre veľkých i malých, ťažkých i ľahkých. Ponúka mimoriadnu pružnosť a zároveň neklame na prispôsobivosti. To všetko vďaka použitiu hybridnej peny. Matrac bez lepidiel. Prateľný vzdušný poťah s prírodnými vláknami. Skvelá voľba pre všetkých milovníkov pevnejších matracov a deti.

16743-logo-medical
zdravotnícka pomôcka
CE
značka
16007-5let
záruka
vyska-20
výška matraca
Detail produktu
Svieži vánok
Medical_Concept_1
Tropico

Tropico Guard Medical

už od 427 

Vysoký ortopedický zónový matrac pre veľkých i malých, ťažkých i ľahkých. Ponúka 4 komfortné pocity ležania, zdravotnú profiláciu na oboch stranách, hybridnú konštrukciu bez lepidiel a multifunkčný prateľný poťah s vysokým podielom prírodných vlákien a s odľahčujúcou pamäťovou penou. Tuhší matrac na ochranu kĺbov a chrbta.

16743-logo-medical
zdravotnícka pomôcka
CE
značka
Detail produktu
Vankúš Antibacterial Gel ZADARMO